Lill

Vanniga tuba…

Vannituba on minu objektiivi eest kõrvale jäänud juba esimesest päevast alates. Me umbes nagu teadsime, mida tahtsime, aga kuna see oli ikkagi üks esimesi asju, mis meil majas valmis sai, siis ei saaks öelda, et ma kolme tite kõrvalt ja üldse kogu ehituse sees väga põhjalikult mõelnud oleks. Midagi nagu eriti puusse ei pannud, aga asi nagu ei toiminud ka. Enne ikka enne pildid ehk et kunagi 5 aastat tagasi ma olen kirjutanud NII.

Ühe 2 aastat tagasi tehtud pildi leidsin ka :)

ja see vasakpoolne pilt oli üks põhilisi põhjuseid, miks see vannituba mulle ei meeldinud :) Kolme lapsega nägi ta pidevalt selline välja :) Ühtegi riiet kahte korda selga ei kannatanud panna, diivanikatteid ja 5 inimese voodipesu tuli pidevalt pesta jne jne… noh ja muidu oli kah selline….poolik.

Lõpuks tegime jälle seda testi, mis eelmises koduski. Kui keegi aasta jooksul saunas ei käi, viime masinad sauna ja vannituba saab olema ikka vannitoa moodi :). Aasta läks kiiresti ja ei läinudki enam väga palju aega kui ehitusmehed pidid tulema. Kraanikauss läks masinate asemele. Selleks pidi läbi sauna seina tooma ka sooja vee. Kuna meil neid pisitikupesad ikka kõlksusid eluohtlikult seal lubjakrohvi sees ja osad ei toiminud, siis kõige lihtsam lahendus oli laudis. Kuna ta selline säästukas oli, siis vanniümbrusplaat lihviti uuesti puhtaks ka peitsiti-lakiti uut tooni ning Kalle värvis seinad uuesti lubjavärviga üle. Redel oli meil juba ammu magamistoas sihtotstarbetult ootamas ja praktiliselt ainuke väljaminek oli uus kraanikauss. Kraanikausi aluse idee leidsin instagramist ja Kalle ütles, et tal on just selline uks olemas, mis sobiks. Rätikupuuks uksehingede vahele sobis tavaline raudkang. Riiulilauad leidis ka kuskilt ja kuna postid olid natuke liiga lühiksed, siis rattad sobisid väga hästi. Juhuks kui vesi peaks maha minema, siis on veel eriti hea. Peegli võtsime suure toa seina pealt :) ja nüüd on meil esimest korda majas normaalne peegel, normaalsel kõrgusel ja normaalset pidi,  kust näeb ennast ka natuke rohkem kui ainult nägu ;)  Kuigi ma tahtsin uusi segisteid ka, aga kuna ma oleks pidanud nende eest ise maksma, siis …. ahh käivad need vanad ka :) Kraanikausi ja lambi ostsime Ikeast ja vaiba-rätikud Hemtexist. Keegi ei ole mulle reklaamijutu eest maksnud :)))

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele Vanniga tuba…

 1. Koriks kirjutab:

  See roostetanud uksehing-käterätihoidja on ikka väga julge idee, enamus inimesi ilmselt viskaks sellise rauahunnikusse ja viiks metalli, aga nagu näha, on igale asjale võimalik leida uus elu ja hingamine ;) Tubli töö! Stiilne!!!! Jõudu :)

 2. Kathy kirjutab:

  Väga armas postitus, sisustusteemad on ka mulle meeltmööda. Unistan, et kunagi on ka mul üks avar tuba vanniga ;)

 3. Krista kirjutab:

  Aitähhh teile…sisustuspostitused on minu lemmikud ka :) Ma kohe järgmiseks teekski ühe veel…mitte enda kodust…ühest teisest :)

 4. Signe kirjutab:

  Ilus ja mõnus :)

 5. Anneliis kirjutab:

  Imeline! Mulle meeldib just see, et väheste vahenditega lux tulemus! Nagu ka laud, mis su kuldsete kätega abikaasa suurde tuppa tegi. Sisustuspostitused on ka minu suured lemmikud. Katariinaga täiesti nõus, et niii osav oled. Jõudu ja jaksu ning ikka lennukaid ideid! :D

 6. Krentu kirjutab:

  See ukse-raudkangi lahendus on küll väga lahe! Kas see dušš on kogu aeg seinal olnud, esimest korda nagu näeks :)
  Ja no kui Andres hakkab seda juttu rääkima, et meil võiks saun olla (ja meil ta ju siis oleks veel kuskil majast eemal), siis mul on alati hea oma sõbrannade kodusid näiteks tuua. Kuigi Andrese ema-isa käivad igal nädalal saunas.
  Aga mina unistan vannist… Meie uus säästurenoveerimisplaan paraku vanni ette ei näe :) Hea kui lapsed omad toad saavad ja siis olen mina ka õnnelik. Vanniga või vannita.
  Aga jah, mulle meeldib teie uus vannitoalahendus rohkem, las masinad võtavad leili.

 7. Katariina kirjutab:

  Lavli! Kui nägin, et tegemist on sisustuspostitusega, võtsin kohe kohvi ligi ja seadsin ennast nautima. Mulle väga meeldib. Tegelikult meeldis eelmine setting ka. Need pesumasin ja kuivati jätsid nii õdusa kodu mulje. Et noh toimub ja toimib.
  Sa oled niiiiii osav. Ja see tumedaihalus meeldib mulle ka. Kohe laksust hakkab soojem, kui vaadata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.