Lill

vanniga tuba

Juba meie vanas kodus oli nii, et kui me seda tegema hakkasime, küsisin, et kui väga neid glasuurplaate ikka vaja on. Kas sinna peab panema ja kas ilma ikka kuidagi ei saaks. See oli siis 10 aastat tagasi. Nüüd uut kodu tegema hakates teadsime küll, et üldse pole vaja :), aga mõnd kohta ikka sai pandud. Kui ma aga sellel suvel ühte vanniga tuba nägin, kus isegi diivan oli, siis oli küll natuke kahju, et ma ikka rohkem ei mõelnud. Nüüd ma ju pean laste vannisoleku ajal raamatut vetsupoti peal istudes lugema :)

Üks õhtu kui lapsed vannis olid ja ma istusin fotokas käes vetsu poti peal nin  mõtlesin, kas minna kaarte arvutisse tõmbama või mitte, kui otsustasin, ahh las ta siis olla ja tegin mõned pildid meie poolikust ja täis elu vannitoast. Eks ma siis pärast saan panna need kategrooiasse enne. Minu nägemus meie vannitoast on hetke olukorrast ikka veel vägagi kaugel.

Kuna mul statiiv oli autos, siis selle järele ma küll minna ei viitsinud ja nii tulid pildid võimalike nurkade alt ja hästi laialt ;)

Ükskord paar kuud tagasi kui tekkis hetke, et keegi ei pannud mind tähele, korjasin maja pealt künnlad kokku ja tegin endale sellise vanniskäigu nagu filmis. Umbes poole tunni pärast kui lapsed mu kadumise avastasid, ohkisid nad suurema eeskujul ukse vahel, et ohh kui romantiline ja ohh kui romantiline.Küünlajalad on olnud kõik hinnaüllatusega ostud ühest Tallinna sisustuspoest. Mingil kummalisel põhjusel on näiteks need küünlajalad olnud seal poes 3 korda odavama kui kõrvalpoes ning see laes rippuv küünlajalg maksis ainult 139.- :)

Pärast seda nõuavadki tüdrukutud, et aknatäis küünlaid on täiesti kohustuslik vannis käimise juures. Ükskord on Liisu ka täiesti omaalgatuslikult ja üksinda niimoodi vanni läinud.

Peale selle, et vannitoas peab olema suur aken, peavad seal olema ka päris lilled. Hetkel on neid seal küll liiga palju, nad on ehituse eest peidus, aga eks siis paista kui tuba kunagi valmis saab :)

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

9 kommentaari postitusele vanniga tuba

 1. Kristel kirjutab:

  Nii harras ja õdus meeleolu peegeldub kõigist teie kodu piltidest. Vannituba on tõeliselt nummi. Ja ideed, mida olete rakendanud,on inspireerivad. Suur tänu koduse ilu loomise ja erit jagamise eest!

 2. kadi kirjutab:

  Ma ei teagi, mida nüüd teha. Tundub, et hakkan oma unistuste kodu jaoks siit pilte alla laadima, et kunagi kui on piisavalt raha kogutud, siis samasugune kodu ehitada.

 3. silja kirjutab:

  meie imepisikesse vannituppa diivan kindlasti ei mahu.. aga pärast seda postitust, kus oli diivaniga vannituba, tekitasin ma ruumi tooli tarbeks… nüüd istun mugavas toolis kui lapsed vannitavad.. mitte kempsupoti peal. hea ja mõnus on nii :) aitäh! :D

 4. soodomakomorra kirjutab:

  jeekim…ma muidu ei pea end sugugi paranoiliseks…aga siin toas kohe kisub väljast piiluma….

 5. sille kirjutab:

  imeline vannituba! kust te nii odavalt selle laes rippuva küünlajala leidsite, me just hommikul paaniliselt tuulasime netis ja no ei leia mitte midagi, elutoas tarmo luisu oma ilutseb, aga ühte oleks veel vaja hädasti. :)

 6. Marje kirjutab:

  Kas nad vihtlevad seal ühe pildi peal? :)

 7. Erin kirjutab:

  Selge. Meilgi läheb vannitoas seina lubikrohv. Mittemärguvatesse kohtadesse plaanime vist panna lubjapahtli.

 8. Krista kirjutab:

  Erin :))) – lubjakrohviga, mis sai küll lubjavärivga ülevärvitud, aga 5 kihti värvi näeb välja täpselt samasugune nagu üldse ilma värvita. Kusjuures kõvasti krovhviparandusi tuleks ka veel teha…

 9. Erin kirjutab:

  Kui minu valmis vannituba hakkaks pooltki nii kena ja hubane välja nägema kui sinu poolik vannituba, siis ma oleks juba täitsa õnnelik. Muide, millega te töötlesite need seinad, kuhu plaate ei pandud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.