Lill

värviline…

Ma vaimustun igast oma tööst. Kõik on nii lahe ja see pilt on nii ilus või värvid ikka supper. Kuna ma ikka pean luba küsima, siis liiga tihti ei saa ise piisavalt kiirelt luba küsitud ja vastus kah ei tule kohe (tuleb välja, et kõik inimesed ei veedagi kõiki oma päevi arvutis :) olen oma vaimustusega juba järgmise töö juures ja jääbki jagamata nii kahju kui mul ka ei ole…. Kuna aga praegu käis kõik kähku -ahjusoe töö meililingiga teele- armas tagasiside viuhti minu postkastis ja enne veel kui ma arvutit kinni panema hakkasin, siis – ahh teeme ära. Kuna koolivaheaeg kah, las vahivad seal teises toas telekat ;)

Seisime ühel imeilusal sügisesel päeval nende maja ees ja mõtlesime, et kas teeks toas ka mõne pildi. Mina tegin, aga ilma nendeta ;)…aga neid ma praegu ei näita…aga vaimustus algas juba sealt… Tegim hoopis jalutuskäigu koduauulis ning lõpetasime jäätisega. Sügis on mu lemmik!

kuidas saab sügist mitte armastada….jeeeee

Rubriigid: õues, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele värviline…

  1. lennuk kirjutab:

    Jälle imetlemas sinu pilte! On ju palju häid fotograafe ja ilusaid pilte ja mõtlesin, et miks ma tulen alati siia tagasi imetlema, et miks!? Sinu piltides on elu. Sinu ja teiste. Ja selle eluga on kerge end samastada. Selle sügise pildid on Võrratud (seda suure tähega)!!!!

  2. Seen kirjutab:

    Tahaksin ka oma kõhupilte pigem õues, kas praegu on juba liiga külm kampsugniga pilte teha? Ei tahaks mantli või jopega pilte…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.