Lill

värvitud munad

munad, munad, munad, rohkem mune ja veel rohkem värve. Poes pidi neid vägisi tagasi hoidma, sest kõik pling-pling tuleb ju nende saja muna peale panna, mis oli siin mõnel plaanis ära värvida. Pidurist ema tõmbas asja kahekümne muna peale ja väikese järeleandmisega panin veel 6 tükki keema. Värvijad on just ideaalses vanuses, kellegi jaoks pole veel tegevus nõme ega igav ja kõik suudavad ise hakkama saada. Mina käisin ainult kilekotte ette, no kinda eesmärgil ja kolm värvijat muudkui rullis. Tulemus sai kõiki rahuldav, mis siis, et mõni muna hoogsa värvimise käigus kannatada sai ja vähemalt 6 muna kukkus täiesti niisama iseenesest maha. Loomulikult läksid nad ka katki.

Täna käskisin munad sõpradele kaasa pakkida ja soojalt soovitasin neid mitte taskusse toppida. Kärt nats tõmbas käima, et tal on ainult 3 sõpra, aga ta tahaks ka 5 muna võtta, aga mis teha siis…

Mina sõin kaks katkist muna täna ära ja mõned on veel alles. Kallele ei meeldi, et seoses pühedega rääkisime meie koguaeg munadest, et need pole mingid munadepühad, aga no mis sa vaidled siin nelja naisega.

Ega meil muud põnevat ei juhtunudki. Natuke tööd tööealistel ja natuke puhkust neil ka. Lapsed ka nagu ei kurtnud. Järgmine aasta äkki kaunistatakse maja ka ära ;)…tundub igatahes täitsa reaalne…

aaa instagrami sõbraks hakkasin ka rohkem ja korra eile isegi mõtlesin, et paneks ka muna pildi. Õnneks ei pannud, sest ma ikka tükk aega kerisin neid mune seal. Jaaa väga ilusad, aga keegi oli neil tõesti lubanud 100 tükki ära värvida. Et siis ma tahtsin öelda, et kui keegi tahab teada, milline minu lemmikpilt on, siis tulge vaadake. Sinna saab ju ainult ühe panna ;)

Rubriigid: Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele värvitud munad

 1. Krentu kirjutab:

  No ma olen Kallega täitsa nõus :) Me tegime lastega jõupaberist linnupesi ja saateks ma ikka rääkisin selle ristilöömise loo ka uuesti ära. Sest mind ikka väga häirib, kui Suurel Reedel häid pühi soovitakse. Või veel hullem, kui keegi FB-s hõikab, et ta ei jõua Suurt Reedet ära oodata.
  Me käisime Hageri kirikus ja kujuta ette, et seal oli kirikuaeda lasele üllatused ära peidetud. Kirikuteadetes õpetaja ütles, et lapsed mingu otsima :))) Lapsed olid nii rõõmsad oma kiriku-Kinderite üle! Nii tohutult armas! Ja kirikus oli nii palju ilusaid noori peresid (oli ka perejumalateenistus muidugi). Ja minu üllatuseks Maibrit isegi kuulas jutlust ja küsis, et “mis maavärin” :) Ehk loeti Matteuse evangeeliumit :)
  Aga värvitud mune ma nüüd jaokaupa koorin kutsule maiustamiseks :) Ma isiklikult selle munavärvimise jätaks üldse vahele, aga no lastele ju meeldib ja kombeks on ka.

 2. Katariina kirjutab:

  Mul on instas ikka väga tsill ja munapilte oli vist ainult kaks. Kuna mul on instas ainult need, keda ma tunnen ja obviously tunnen ma vist väga vähe inimesi. Mulle, tundub, meeldib nii. Ja värvisime ainult mõned, kuid ikka on neid liiga palju: vahtisid mind täna laualt süüdistavalt. Palju, kuna osad tulid ämmalt kingiks. Mina neid süüa ei suuda ja komposti neid ka panna ei või. Nii et juhhaidii prügimäele, ristiga ja puha. Järgmine aasta teen ainult neli muna ja ühtegi kingiks vastu ei võta.
  Teie omad on küll v. ilusad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.