Lill

veranda

Edeneb, aga visalt. Ise ka väga ei kiirusta takka, sest äkki kui ise nõudlikumad oleks, oleks see vist ka juba valmis. Me nimelt ise ka päris täpselt veel ei tea, mida me tahame ja siis on hea, kui vahepeal mõelda saab. Põhiküsimus on põrand. Ma kiviplaate ei tahaks ja Kalle pole jälle laudpõrandas kindel. Valge parkett on selline, millega mõlemad nõus oleks, aga ei tea, kas sellist üldse olemas on ja kui on, siis parem kui ta ei oleks mingi ulme hinnaga. Üleüldse on niipidi nii raske ehitada, et enne kogu raha ja siis tee. Vot ei saagi kõike näpuga näidates, vaid ikka tuleb lugeda, et palju neid sajaseid on :)

Vahepeal pandi juba uks ka ette ja enamus laest on ka pandud, aga ei viitsi praegu uut pilti teha ;) Las ta ootab nüüd natuke. Järgmiseks tehakse seinad lõpuni ja ilma aknalauata kah ei saa…siis värvimistöid ja kuna nüüd seal küte juba sees, siis minupärast võiks see põrand ka selline praegu jääda…nii kaua kui õige ise meie juurde jõuab.

Ja siis ma hakkan seal pilti tegema. Valgust vist peaks piisama terveks talveks ja kui päikest on, siis paistab ta just õigest kohast. No ja ruumi ju ka nagu oleks – peaaegu sama suur kui Kalle esimene korter ;) …. ehk siis varsti saab minu kodustuudio valmis :)

väljast polegi enam muud kui need nurgaliistud panna ja kevadel kui saab rõdupiire, siis saab tuuelkasti ka. Rõdupiiret ei saa muidu teha kui ei näe, kust talad täpselt lähevad. See kena parempoolne hunnik on ka tänaseks kadunud ;)

pool terrassi jääb kevadet ootama.

mõeldi ja mõeldi ja siis otsustati, et kuna ikka aknaid nii palju, siis äkki võiks 5cm soojustust rohkem olla.

aken suurde tuppa ja aken kööki. Seal paremal pool ei ole mitte vill veel panemata, vaid koer “sõi” selle vahepeal ära ja mitte ainult sealt. Ma ju ikka ütlesin, et lastega on lihtsam. Üteld ühe korra, siis väga hea laps rohkem enam ei tee, aga koerale ei mõju isegi mitte kümnes pahandamine. Õnneks vist ikka üheteistkümnes kord mõjus, sest enamus seinast oli vill alles. Ehitajad just väga õnnelikud ei olnud, et teist korda pidid veel panema, aga pärast kolme last, minu kulm küll selliste pahanduste peale ei liigu ;)

toa poolt vaadates ;)…imelik kah ju kui fotograafil oleks pildiraami sees päriselt ka pildid…. ma vähemalt näe olen raamidki ostnud ;)

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele veranda

  1. Anu kirjutab:

    Minu meelest muudab see veranda su niigi ilusa maja veelgi ilusamaks, tõsiselt ilusaks kohe :) Ja ma kujutan juba ette, kui mõnus valgus seal olema saab :)

  2. K kirjutab:

    kas võib küsida – kust sa kardinapuud said? ma otsin nagu loll, ehituspoodides on koledad, tellides ulmekallid, kunagi sain Jyskist, enam ei ole seal ka…äkki saan sult inspiratsiooni?

    veranda on hirmus armas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.